Глушилка WiFi 2.4Ггц, 5.2 Ггц, 5.8 Ггц, Bluetooth, W6, флешка
Технічні характеристики.
Частоти придушення: 2400, 5200, 5800 МГц.
Корпус з АВS пластику.
Радіус блокування 5-10 метрів.
Потужність генерації до 2 Вт.
Комплектація.
Пригнічувач сигналів Wi-Fi G6 Pro - 1 од.
Пропонована модель W6 рекомендована для боротьби з сучасними засобами негласного контролю, які передають дані по Bluetooth і Wi-Fi. Необхідність створення цього приладу зумовлена наявністю величезної кількості мініатюрних пристроїв різного призначення, які легко використовувати для отримання конфіденційної інформації. Переважно це відеокамери, пристрої для підслуховування та прослуховування, фотоапарати, диктофони, бездротова гарнітура та інші «жучки». Використовуючи поширені канали передачі даних, такі пристосування є серйозною загрозою для спокійного життя багатьох людей. Щоб забезпечити собі комфортні умови проведення ділових і приватних зустрічей у громадських і орендованих приміщеннях, необхідно мати при собі надійний засіб протидії шпигунським пристроям.
Основні дані.
Професійний прилад глушіння радіосигналів вузької дії. Зібраний із сучасних комплектуючих з використанням високошвидкісних чипів військового призначення. Не забиває частоти, що знаходяться поза полем придушення.
Має чотири вбудовані ретрансляційні антени.
Спеціалізується на створенні перешкод за частотами каналів Bluetooth і Wi-Fi з такою частотою:
Bluetooth, Wi-Fi L1 - 2400 МГц;
Wi-Fi L2 - 5200 МГц;
Wi-Fi L3 - 5800 МГц.
Забезпечує генерацію перешкод потужністю до 2 Вт, тоді як більшість мініатюрних пристроїв мають силу передавання від 0,05 мВт до 20 мВт. Ці показники дають змогу успішно боротися з передавальними пристроями в приміщенні на площі понад сто квадратних метрів.
Контроль роботи пристрою здійснюється за допомогою індикаційного екрана, на якому відображені назви каналів і частота генерації перешкод. Якщо який-небудь із каналів не світиться, то це свідчить про відсутність генерації за цією частотою.
Корпус виготовлено з міцного пластику, він має форму і розміри USB накопичувача.
Забезпечення працездатності пристрою відбувається шляхом приєднання приладу через роз'єм USB до джерела живлення постійного струму з напругою 12 вольт. Тривалість роботи залежить від типу джерела. Найбільш придатними в цьому плані можуть стати виносні акумулятори з опцією підтримки 12 В, службовці для заряду телефону в умовах відсутності електрики в центральній мережі. Вони додадуть цій моделі автономності на певний час. Якщо ви хочете використовувати глушник стаціонарно, то можете скористатися будь-яким відповідним перетворювачем напруги 110-220/12В. Таке підключення не буде обмежувати за часом працездатність приладу.
У ввімкненому стані не заважає користуватися супутниковим і звичайним телебаченням, GPS навігацією, розмовами мобільним телефоном та іншими зручностями, не пов'язаними з каналами Bluetooth і Wi-Fi.
Для перевірки працездатності пристрою необхідно ввімкнути його в роботу, подивитися на інформаційний екран і переконатися в генерації перешкод на каналах, які вас цікавлять. Бажано увімкнути в приміщенні, де гарантовано присутня бездротова мережа Інтернет-з'єднання. Потім відкрити опцію пошуку Wi-Fi в телефоні і спробувати виявити з'єднання, якщо цього не вдалося зробити, значить сигнали благополучно глушаться. З Bluetooth ще простіше - перевірте, чи працюють ваші бездротові навушники, коли працює пригнічувач сигналів, або надішліть цим каналом повідомлення на інший телефон.